0850 302 30 90
Kategoriler
Malzemeler (Takı - Tesbih)

* Serraada Ticaret toptan alım / bayi üyelerinden giriş ücreti gibi herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir ve hiçbir zaman da etmeyecektir.

* Öncelikle www.serraada.com sitemize üye olmanız gerekmektedir.

* Toptan alım / Bayilik formundaki eksik veya hatalı doldurulan bilgiler olması halinde de bayiliğiniz onaylanmayacaktır.  

* Bayiliğinizin olumlu olması halinde ;  aktif edilmesi en geç  1 iş günü içinde başvuru yaptığınız mail üzerinden bildirilmektedir.  

* Başvuru sonrası gerekli kontroller tarafımızdan yapıldıktan sonra uygun ise bayiliğiniz aktif edilecektir. Serraada Ticaret herhangi bir sebep göstermeksizin bayilik verilmemesi hakkını saklı tutar.  

* Toptan alım / Bayilik verilmesinden sonra 30 gün içinde alışveriş yapılmaması halinde sistem otomatik olarak bayiliği dondurmaktadır.  

* Aylık belirli bir tutarda (şu an 500 TL. Kdv dahil) alışveriş yapılmaması halinde bayiliğinizi otomatik olarak sistem dondurmaktadır. 500 TL.lik tutar tek bir sipariş toplamı değil 30 gün içinde verdiğiniz tüm siparişlerin toplamından oluşmaktadır. Sistem bayi üye olduktan sonra her 30 günde bir otomatik tarama yapmaktadır.   Her 30 günde bir 500 TL.lik sipariş taraması yapılmaktadır. 

* 500 TL. lik ciro gerçekleşmediği takdirde bayiliğiniz normal bireysel üyelik şekline dönüştürülür. 

* Başvuru için lütfen formu doldurunuz :

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.